Triplex’ist

Ettevõte Triplex on loodud 1982.aastal Poolas. Suurem areng ettevõtte tegevuses toimus 1990.aastal kui suurenes import Saksamaalt, Hollandist ja Hiinast. Samal ajal suurenes laiatarbe ja professionaalsete ilutulestiku toodete müük. Hea koostöö suurte ülemaailmsete tootjatega sai hoo sisse 1999 aastal, mis tagas toodete kvaliteedi ja soliidse pakendi. Koostöös tootjatega saime ellu viia enda ideid nii pakendite kaubanduslikul välimusel kui ka erinevate efektide valikul toodetes. Triplexi kaubamärk on Euroopas patenteeritud. Triplex ja Triplex Eesti OÜ vahel sõlmitud ametlik esindusleping annab Triplex Eesti OÜ õiguse turustada Eestis Triplexi toodangut ja kasutada Triplexi kaubamärki.

Esimesi samme Triplexi esinduse loomiseks Eestisse astusime 2009. aasta kevadel kui toimus professionaalsete ilutulestiku toodete esitlus Wroclawis.
Augustis  registreerisime Eestis ettevõtte Triplex Eesti OÜ. Triplex Eesti OÜ tegevusaladeks on laiatarbe ilutulestiku toodete jae- ja hulgimüük ning professionaalsete ilutulestike korraldamine.

Triplex Eesti OÜ missiooniks on: “Pakkuda klientidele parimaid kõrge kvaliteediga ilutulestiku tooteid ja osutada professionaalseid ilutulestiku teenuseid. Soovime seda teha pakkudes lahendusi ja luues positiivseid elamusi läbi meie toodete ja teenuste, olles alati asjatundlik ja sõbralik teenindaja.”

Triplex Eesti OÜ asetab oma tegevustes kliendi alati kesksele kohale. Meie soov on pakkuda mugavat ja kiiret teenindust. Soovime, et meiega suhtlemine oleks meeldiv sündmus, mis tooks alati lahendusi ja jätaks positiivse emotsiooni.

Kaasaegse maailma kiire areng pakub pidevalt uusi võimalusi. Ilutulestiku valdkonnas on Triplex Eesti OÜ seadnud endale eesmärgiks pakkuda konkurentsivõimelist tootevalikut, uudseid lahendusi ja kõrgetasemelist klienditeenindust. Me töötame selle nimel, sest teame, et alati saab veelgi paremini.

Lähtudes ettevõttes omaks võetud põhimõtetest on meie eesmärkide saavutamisel oluline klientide täielik rahulolu toote kvaliteedi ja pakutavate teenustega, ning et kliendid julgeksid soovitada ka oma sõpradele Triplex Eesti OÜ tooteid ja teenuseid.
Julgeme öelda, et meie klientide arvamus on meile alati oluline.

 

Triplex Eesti OÜ

Meie inimesed